Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляжний матрац "Зигзаг" Intex 183 * 69 см має зручний підголівник. Зроблений з вінілу. Товщина плівки 0,18 мм. Складається з двох надувних секцій для більшої безпеки. Випускається в трьох колірних варіантах: рожевий, зелений і блакитний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 183 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
- Ціна: 192 ₴
