
Матрац надувний Bestway "Air Mat" 183*69 см
209 ₴
- В наявності
- Код: 44033
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний плавальний матрац "Air Mat" від Bestway створений для того, щоб діти (і дорослі) більше рухалися та проводили час на свіжому повітрі! Вся увага на розваги!
Виготовлений із якісних, попередньо протестованих матеріалів. Обладнаний двома повітряними камерами для чудової плавучості. Конструкція з підголівником забезпечує високий рівень комфорту, коли ви відпочиваєте на сонці.
Випускається в 3 яскравих дизайнах.
Ніколи ще розваги у воді на сонці не були такими веселими!
- Надувний матрац із малюнком «Обсраз»
- Запобіжні клапани
- Міцний, випробуваний вініл
- 2-камерна подушка
Комплект містить:
- Oдин надувний матрац, ремонтна латка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 183 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Вага | 0.56 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Латка-самоклейка | Так |
- Ціна: 209 ₴