
Пляжний матрац "18-Pocket Suntanner" Intex 188 * 71 см
652,80 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 58894
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац "18-Pocket Suntanner" Intex - надійний недорогий матрац для плавання. Надувний підголівник має внутрішню структуру I-Beam перегородок, що створює додатковий комфорт під час відпочинку. Виготовлений з міцного вінілу (0,18 мм). Має спеціальну систему підтримки і лунки, у які Ви можете поставити склянки з напоями. Дві повітряні камери . Має прозорий верхній шар і нижній шар з відбиваючим покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Сірий |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 188 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
- Ціна: 652,80 ₴
