
Пляжний матрац Intex "Океан кольорів" 183 * 69 см
220,80 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 59703
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац Intex подарує масу позитивних емоцій вам і вашим близьким. Зручний надувний підголівник допоможе розміститися з максимальним комфортом.
Насолоджуйтесь відпочинком на воді в будь-якій точці земної кулі: невеликі розміри дозволять взяти матрац з собою куди завгодно, адже в здутому стані він не займе багато місця.
Характеристики:
- Розмір 183х69 см
- Максимальна вага: 100 кг
- Матеріал: вініл, товщина винила 0,15 мм
- 2 повітряні камери
- 3 кольори: рожевий, блакитний, жовтий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 183 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
- Ціна: 220,80 ₴