
Пляжний матрац "18-Pocket Suntanner Mats" Intex 188 * 71 см
566,40 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 59894
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляжний матрац "18-Pocket Suntanner Mats" Intex має зручний підголівник, спеціальну конструкцію у формі склянок, яка забезпечує додаткову жорсткість, дві повітряні камери і ремонтний комплект. Товщина плівки 0,28 мм. Матрац повністю прозорий. Випускається в двох варіантах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 188 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Ремонтний комплект | Так |
- Ціна: 566,40 ₴

