
Надувний матрац Intex 76 * 191 * 25 см
777,60 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 64756
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац Intex - класична модель, простий і економічний варіант для будинку або подорожей. Надувний матрац досить компактний в складеному вигляді, що зручно для зберігання і транспортування. Щільне покриття поверхні матраца утримує постільну білизну від скочування і сповзання, а так само забезпечить приємні тактильні відчуття. "Wave Beam Construction" - система горизонтальних внутрішніх перегородок виконана з міцного перфорованого матеріалу ПВХ з використанням методу подвійної спайки швів. Перфорація перегородок дозволила зробити виріб значно легше, зберігаючи надійність і споживчі властивості конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 25 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
- Ціна: 777,60 ₴
