
Надувний матрац Intex 99 * 191 * 25 см
940,80 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 64757
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац серія Classic Downy Bed може з комфортом помістити одну людину. Після придбання матраца ви більше не будете панічно шукати куди визначити спати затрималися до ночі гостей. Якщо раптово зібралися на природу не доведеться думати що підстелити і на чому сидіти. Так само ці матраци використовують в наметах, щоб не спати на "голій" землі.
Матеріал матраца знизу - високоміцний водонепроникний ПВХ товщиною 0,38мм, а верхня частина - більш щільне шорстке вінілове покриття за властивостями схоже на велюр, товщина 0,52мм.
Спущений і складений матрац компактний і легко транспортабельний, що робить його невід'ємною частиною комфортного відпочинку на дачі.
Матраци дуже популярні при використанні на водоймах, хоча фірма-виробник про це нічого не пише.
Насос купується окремо.
Матеріал матраца знизу - високоміцний водонепроникний ПВХ товщиною 0,38мм, а верхня частина - більш щільне шорстке вінілове покриття за властивостями схоже на велюр, товщина 0,52мм.
Спущений і складений матрац компактний і легко транспортабельний, що робить його невід'ємною частиною комфортного відпочинку на дачі.
Матраци дуже популярні при використанні на водоймах, хоча фірма-виробник про це нічого не пише.
Насос купується окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 25 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
- Ціна: 940,80 ₴
