
Надувний матрац Intex "Classic Downy Bed" 152 * 203 * 25 см з насосом і подушками
1 627,20 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 64765
Надувний матрац Intex Classic Downy Bed Dura-Beam - класична модель з новою конструкцією Fiber-Tech. Надувний матрац досить компактний в складеному вигляді, що зручно для зберігання і транспортування. Щільне покриття поверхні матраца утримує постільну білизну від скочування і сповзання, а так само забезпечить приємні тактильні відчуття.
Основні характеристики:
- Розміри: 152x203x25 см (Висота спального місця: 25 см)
- Максимальне навантаження: 273 кг
- Матеріал зверху: вініл 0.52 мм з вологостійким покриттям
- Матеріал з боків: вініл 0.38 мм
- Матеріал знизу: вініл 0.38 мм
Fiber-Tech технології. Суть технології - використання в якості внутрішніх перегородок не матеріалу ПВХ, як це було раніше, а тисячі високоміцних поліефірних волокон, що призвело до збільшення міцності виробу. Навіть якщо порветься одна або кілька ниток, то це не позначиться на структурі та формі.
Матрац укомплектований двома надувними подушками і ручним насосом. У комплекті з насосом йдуть 3 насадки, використовуючи які, можна надувати інші надувні конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 215 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 22 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Ремонтний комплект | Так |
- Ціна: 1 627,20 ₴