
Матрац надувний Bestway "Лагуна" 191 * 89 см
403,20 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 44036
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матрац надувний Bestway призначений для безпечного купання та відпочинку на пляжі. Серед головних переваг цього бренду високу якість і надійність, що важливо для будь-якої надувної конструкції. Але при цьому, виробник зміг максимально знизити вартість, пропонуючи доступні ціни, що дозволило зробити його товар справжнім хітом в нашій країні. Продукція Bestway різноманітна, вона дозволить поглянути на світ зовсім інакше, це яскравий дизайн і оригінальність у всьому. Виробник дбає не тільки про якість і низькі ціни з яскравим дизайном, для нього також важлива безпека кожного виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 89 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
- Ціна: 403,20 ₴