
Надувна подушка - підголовник Intex 36 * 30 * 10 см
129,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 68675
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня надувна подушка під шию intex забезпечує зручність і комфорт при тривалих поїздках і сні. Подушка приємна на дотик, не ковзає, не прилипає до шкіри, не вбирає вологу, легко чиститься без застосування хімії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Самонадувна | Так |
| Матеріал | ПВХ |
| Флокіроване покриття | Так |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 10 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 129,60 ₴
