
Надувна подушка - підголовник Intex 43*28*9 см
129,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 68676
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувна подушка intex забезпечує зручність і комфорт. Є хорошим доповненням до надувним матраців, ліжок. Подушка приємна на дотик, не ковзає, не прилипає до шкіри, не вбирає вологу, легко чиститься без застосування хімії. Клапан для надування подушки зручно розташований, не заважає сну і захищений від випадкового відкривання.
Характеристики
- Розмір 43*28*9 см
- Матеріал: Вініл
- Флокування: Так
- Колір: блакитний, помаранчевий
- В комплекті: латка для ремонту
- Вага: 0,12 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | ПВХ |
| Флокіроване покриття | Так |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 9 см |
| Вага | 0.2 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 129,60 ₴