Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водний ігровий центр "Карамель" Intex складається з двох невеликих басейнів глибиною 14 см. Перший вміщує в себе 206 л, другий 168 л. В комплекті до нього йдуть 2 надувних окремих льодяника і 6 м'ячиків, якими можна грати і поза надувного центру. Швидко злити воду допоможе зливний клапан. Максимальне допустиме навантаження 81 кг. Центр виготовлений з ПВХ товщиною 0,30 мм. Розмір: 295x191x130 см. Ігровий центр Intex - це міні аквапарк у Вас вдома. У цій моделі виробник вдало об'єднав водний атракціон з ігровим комплексом. У жаркий літній день Ви можете під'єднати садовий шланг, і Ваша дитина буде плескатися у воді, а коли не так тепло - запросить своїх друзів просто пострибати, пограти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 206 л |
| Діаметр | 295 см |
| Ширина | 191 см |
| Висота | 130 см |
| Вага | 7.4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 399 ₴



