
Басейн дитячий надувний ігровий-центр Intex "Мій сад" 290 * 180 * 104 см
4 147,20 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 57154
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий центр "Мій сад" з гіркою і розпилювачем, 290х180х104 см, від 2 років.
Ігровий центр "Мій сад" складається з двох роздільних басейнів. Обсяг басейнів 450 л. Висота басейнів 13 см.
Надувна гірка змочується водою через пирскавки для кращого ковзання. Під гіркою прикріплена надувна подушка для безпечного спуску.
У комплекті йде 2 надувних гриба, 4 метелики і 3 м'ячі.
Характеристики:
Розмір: 290х180х104 см
Обсяг басейну (13 см): 450 л
Максимальне навантаження: 54 кг
Матеріал: вініл, товщина винила 0,30 мм
Ремонтний комплект
зливний клапан
Ігровий центр "Мій сад" складається з двох роздільних басейнів. Обсяг басейнів 450 л. Висота басейнів 13 см.
Надувна гірка змочується водою через пирскавки для кращого ковзання. Під гіркою прикріплена надувна подушка для безпечного спуску.
У комплекті йде 2 надувних гриба, 4 метелики і 3 м'ячі.
Характеристики:
Розмір: 290х180х104 см
Обсяг басейну (13 см): 450 л
Максимальне навантаження: 54 кг
Матеріал: вініл, товщина винила 0,30 мм
Ремонтний комплект
зливний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 450 л |
| Діаметр | 290 см |
| Ширина | 180 см |
| Висота | 104 см |
| Вага | 7.4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 147,20 ₴

