
Дитячий басейн Intex "Веселка", 136л, 114 * 25 см
529 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57412
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн "Sunset Glow Pool" Intex - це чудовий яскравий басейн для Вашої дитини. Один з найпопулярніших. Хороше поєднання ціни та якості. Надувна підлога і високі бортики - головні запити від батьків, які шукають басейн. Товщина матеріалу стінок 0.20 мм, статі 0,18 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 136 л |
| Діаметр | 114 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 529 ₴