
Дитячий басейн Intex "Кавун", 581л, 168 * 38 см
1 056 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 58448
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товщина матеріалу 0,20 мм стінки и 0,18 мм підлога.
Місткість: 581 л
Тип дна: Не надувне
Навіс: Без навісу
Рівень води: 29 см
Розмір: 168x38 см
Вага продукту: 2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 581 л |
| Діаметр | 168 см |
| Висота | 38 см |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 056 ₴
