
Дитячий басейн Intex "Rectangular Pool", 102л, 166 * 100 * 28 см
769 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57403
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн "Rectangular Pool" Intex - це відмінний вибір для Вашого малюка. У ньому поміститься відразу кілька дітей. Його перевагою є м'яке надувне дно і витягнута форма. Товщина 0,30 мм Діти відчувають себе в ньому краще, ніж в затишній домашній ванні. Легко перенести і надути. Можете додати трохи надувних іграшок, і Ваша дитина із задоволенням проведе в басейні час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 102 л |
| Довжина | 166 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 28 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 769 ₴
