
Дитячий басейн Intex "Акваріум", 424л 159 * 159 * 50 см
2 009 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57471
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн "Swim Center Clearview Aquarium Pool" Intex - це басейн підійде і тим, у кого є діти, і тим, хто хоче просто трохи охолодитися в жаркий день. Борти у нього досить високі і товсті, тому зовсім дитячим його не назвеш. Товщина 0,28 мм. У цьому басейні можна легко купатися всією сім'єю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 424 л |
| Довжина | 159 см |
| Ширина | 159 см |
| Висота | 50 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 009 ₴