
Дитячий басейн "Soft Pool Side" Intex 188*46 см
1 238,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58431
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн "Soft Pool Side" Intex допоможе вашим дітям відпочити від літньої спеки. Надійна конструкція забезпечить повну безпеку, а легкість експлуатації зробить відпочинок ще приємнішим. У цьому басейн цілих 3 окремих повітряних камери і незвичайна форма стінок. Він досить великий, тому в ньому передбачений зливний клапан. Товщина матеріалу стінок 0,25 мм, статі 0,20 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 665 л |
| Діаметр | 188 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 2.85 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 238,40 ₴
