Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний круг виготовлений таким чином, що і дорослі, і діти із задоволенням проведуть з ним час в басейні. Діаметр кола - 117 см, товщина матеріалу - 0,23 мм. Завдяки цьому колі ті, хто не вміють плавати, будуть відмінно триматися на плаву. Коло виготовлений з високоякісного вінілу і стійкий до дрібних проколів і іншого роду пошкоджень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Надувний круг |
| Діаметр | 117 см |
| Висота | 86 см |
| Колір | Різні кольори |
| Товщина | 0.23 мм |
- Ціна: 240 ₴
