
Надувний пліт "Кавун" Intex 183 * 23 см
2 160 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 56283
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний пліт "Кавун" Intex - новинка в свіжому дизайні. Розміри плота дозволяють влаштуватися на ньому навіть удвох. Відмінно підходить як для басейнів, так і для відкритої води. Надувний пліт Watermelon Island виготовлений з міцного вінілу товщиною 0,30 мм Мотузка по всьому периметру. Розмір: 183x23 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Надувна платформа |
| Діаметр | 183 см |
| Висота | 23 см |
| Колір | Червоний |
| Товщина | 0.3 мм |
- Ціна: 2 160 ₴
