
Надувний пліт "Кавунове ескімо" Intex 191*76 см.
523,20 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 58751
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Що може бути краще ескімо в жаркий день? Кондиціонер, але ескімо теж буде вельми до речі. Кавунове ескімо Інтекс має реалістичний дизайн, може використовуватися в різних конкурсах, фото сесіях або за прямим призначенням. Один його зовнішній вигляд дарує прохолоду. Він виготовлений з ПВХ товщиною 0,28 мм Яскраве спокусливе морозиво стане відмінною альтернативою простим нудним матрацам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Надувна платформа |
| Діаметр | 191 см |
| Висота | 76 см |
| Колір | Різні кольори |
| Товщина | 0.28 мм |
- Ціна: 523,20 ₴
