Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний пліт "Тропічний фламінго" різноманітить ваше дозвілля. На ньому розміститься дитина будь-якого віку. Діти будуть раді поплавати з ним або пограти на березі. Посадіть дитину на плотик і покатайте його верхи. Яскравий тропічний дизайн здивує оточуючих і ви опинитеся в центрі уваги. Пліт виготовлений з міцного вінілу товщиною 0,30 мм. Дві повітряні камери. Зручні ручки. Розмір: 142x137x97 див. Для дітей від 3х років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Тип | Надувна платформа |
| Діаметр | 142 см |
| Висота | 97 см |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Колір | Рожевий |
| Товщина | 0.3 мм |
- Ціна: 1 132,80 ₴

