
Надувний пліт "Рожевий фламінго" Intex 132 * 147 * 97 см
1 059 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57558
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний пліт "Рожевий фламінго" Intex виконаний у вигляді фламінго. Рожевий колір птиці дозволить вам виділитися на пляжі серед натовпу. Ви неодмінно будете ловити захоплені погляди. Пліт виготовлений з міцного вінілу товщиною 0,3 мм. Дві повітряні камери. Зручні ручки.
Вага 1.9 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Надувна платформа |
| Діаметр | 132 см |
| Висота | 97 см |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Колір | Рожевий |
| Товщина | 0.3 мм |
- Ціна: 1 059 ₴