
Надувний пліт "Фруктове морозиво" Intex 191*76 см
552 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 58766
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний пліт для плавання із серії Mats&Lounges від Intex стане чудовим способом провести час весело та захопливо на воді або розслабитися під час спекотного літнього дня в басейні. Матрац відразу привертає увагу своїм яскравим барвистим дизайном. Виготовлений він у формі величезного морозива на паличці. Реалістичність і максимальна наближеність до справжнього морозива робить зовнішній вигляд матраца соковитим і цікавим. Матрац складається з однієї повітряної камери та виготовлений із високоякісного вінілу завтовшки 0.30 мм. Усередині нього також встановлені вінілові перегородки.
- Кількість місць: 1
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Є комплект для ремонту
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Надувна платформа |
| Діаметр | 191 см |
| Висота | 76 см |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Товщина | 0.3 мм |
- Ціна: 552 ₴