
Надувний пліт "Крокодил" Intex 168 * 86 см
489 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58546
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний пліт "Крокодил" Intex - це хороший варіант для тих, кому хочеться підібрати щось середнє між матрацом і дитячою іграшкою, щоб підійшло і дорослому і дитині. У нього є зручна ручка, за яку буде триматися дитина або батько, його катає. Товщина 0,25 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Надувна платформа |
| Діаметр | 168 см |
| Висота | 86 см |
| Колір | Різні кольори |
| Товщина | 0.25 мм |
- Ціна: 489 ₴