
Надувний пліт "Качка" Intex 147 * 147 * 81 см
1 119 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57556
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний пліт Intex - виконаний у вигляді великої жовтої качки. З такою надувний іграшкою ви будете збирати захоплені погляди на будь-якому пляжі. Виготовлений з міцного вінілу товщиною 0,30 мм. Дві повітряні камери. Зручні ручки. Для дітей від 3х років. Розмір: 147x147x81 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Надувна платформа |
| Діаметр | 147 см |
| Висота | 81 см |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Колір | Жовтий |
| Товщина | 0.3 мм |
- Ціна: 1 119 ₴