Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний пліт "Жаба" Intex- відмінна модель для веселого проведення часу у воді. Цей зелений пліт з отворами для ніг має 3 повітряні камери і навіс у вигляді листа від латаття. Виконаний з матеріалу товщиною 0,25 мм Максимальна вантажопідйомність 11 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Тип | Надувна платформа |
| Діаметр | 119 см |
| Висота | 79 см |
| Кількість повітряних камер | 3 |
| Колір | Зелений |
| Товщина | 0.25 мм |
- Ціна: 288 ₴
