Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний пліт "Kiddie Float" Intex - відмінний дитячий надувний пліт для веселого проведення часу у воді. Він забезпечений спеціальним навісом, який надійно захистить ніжну дитячу шкіру від потрапляння прямих сонячних променів. Навіс кріпиться липучками і його можна відстебнути. В основу плота малюк може протягнути ніжки, щоб відчувати себе комфортно і безпечно, перебуваючи у воді. Складається з двох повітряних камер, товщина матеріалу 0,25 мм, максимальна вантажопідйомність 15 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Тип | Надувна платформа |
| Діаметр | 81 см |
| Висота | 66 см |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Колір | Синій |
| Товщина | 0.25 мм |
- Ціна: 360 ₴
