Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості плотика: якісний і міцний матеріал, яскравий дитячий дизайн, компактний розмір в складеному вигляді, можна брати в поїздки, діти набагато комфортніше почувають себе на воді.Виготовлені з міцного ПВХ, відрізняється яскравим розфарбуванням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 5 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 48 ₴
