
Надувні іграшки "Тварини" Іntex 30 см
835,20 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 58590
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувна іграшка Intex - прекрасний подарунок для Вашої дитини. Він відмінно підійде для ігор у ванні! Відмінне доповнення для купи іграшок у вашому будинку, тільки дешевше, займають менше місця і їх можна мити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для плавання |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 5 мм |
| Діаметр | 30 см |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
- Ціна: 835,20 ₴