Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Літо у всіх людей асоціюється з відпочинком біля води. Особливо гостро миті річного щастя переживаються в пору дитинства. Bestway надувний човен розфарбує дозвілля вашої дитини яскравими фарбами! Пліт Равлик від Bestway зробить водний відпочинок малюка цікавим і захоплюючим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Надувна платформа |
| Діаметр | 163 см |
| Висота | 66 см |
| Колір | Різні кольори |
| Товщина | 0.2 мм |
- Ціна: 384 ₴
