
Надувний човен "Explorer 200" Intex 185 * 94 * 41 см
1 137,60 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 58330
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний човен Explorer 200 Intex - відмінний надувний човен для Вашого відпочинку. Діти і дорослі можуть плавати на цих човнах або влаштовувати змагання в спекотні літні дні. Розрахований на одного дорослого і одну дитину.
Особливості:
-2 повітряні камери з подвійними клапанами
-надувна підлога для комфорту та жорсткості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 94 см |
| Тип дна | Надувне |
| Вага | 95 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 137,60 ₴
