
Надувний човен "Explorer 100" Intex 147 * 84 * 36 см
840 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 58329
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний човен Explorer 100 Intex - чудовий надувний човен для Ваших дітей. Вони можуть плавати на цих човнах або влаштовувати змагання в басейні у спекотні літні дні.
Особливості:
-2 повітряні камери з подвійними клапанами
-надувна підлога для комфорту та жорсткості
-приварені кочети для весел
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 147 см |
| Ширина | 84 см |
| Тип дна | Надувне |
| Вага | 55 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 840 ₴