Двомісний надувний матрац серії Flocked Air Bed виготовлений за технологією COIL BEAM CONSTRUCTION. Внутрішня конструкція матраца з посиленими перегородками, використання трубчастих перегородок прийде матрацу підвищену витривалість і жорсткість. Високоякісне флокіроване покриття верхньої поверхні матраца, яке нагадує велюр, не дасть зісковзувати постільній білизні, легко чиститься без застосування спеціальних засобів. Матрац оснащений універсальним клапаном для накачування і здування – підійде будь-який тип насоса: ручним, ножним, електричний. В комплект насос не входить, купується окремо. В комплект входить спеціалізована самоклеюча латка для ремонту.
Характеристики
Розміри: 203х185х22см
Максимальне навантаження: 295 кг
Матеріал: Високоякісний вініл
Покриття: Флокіроване
Насос купується окремо
Вага 4.85 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 295 кг |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 22 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
- Ціна: 1 728 ₴
