Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний басейн BESTWAY "Steel Pro" дуже зручний і практичний. Він простий в експлуатації, досить встановити його на рівну поверхню й можна наливати воду. Оскільки його не треба надувати, ризик зіпсувати тканину басейну зводиться до мінімуму. Матеріалом виготовлення слугує високоміцний багатошаровий вініл, що забезпечує довгий термін експлуатації. Модель випускається в блакитному кольорі. Ви завжди зможете взяти басейн із собою на дачу, позаяк його зручно складати та переносити.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 5700 л |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 211 см |
| Висота | 81 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 10 752 ₴
