
Надувний басейн із фільтром 7290 л Intex Easy Set Pool 396*84 см
10 176 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28142
Надувний басейн Intex Easy Set Pool — це, мабуть, один із найбільш недорогих і популярних надувних басейнів, який купується для сімейного користування. У ньому легко поміщаються кілька дорослих і дітей. Басейн знизу обладнаний зливним клапаном. Для того, щоб злити воду, необхідно приєднати до будь-якого садового шланга перехідник, який йде в комплекті. Відкрутити кришку клапана та вкручувати перехідник, водночас зливний клапан відкриється сам. Злити воду можна в будь-яке зручне для Вас місце. Стінки басейну зроблені з трьох шарів. Матеріал чаші басейну виготовлений за технологією SUPER-TOUGH із ПВХ. Це щільний армований матеріал із трьох спаяних шарів: два шари щільного вінілу та сітка з поліестеру. Таке поєднання дає матеріалу величезний запас міцності. Товщина стінок полотна — 0,52 мм.
Комплектація:
Картриджний фільтрувальний насос Intex 28604:
-Продуктивність 2006 літрів на годину
-картридж А
- Подвійної ізоляція насоса
Простота у встановленні
-Напруга 220 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 7290 л |
| Діаметр | 396 см |
| Висота | 84 см |
| Вага | 18 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 10 176 ₴