
Блюдо порцелянове Полуниця 20 см, колір - білий
179 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 988-235
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блюдо порцелянове Полуниця 20 см, колір - білий
Продається гуртом та в роздріб з доставкою по Україні
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 201 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Багаторівнева | Ні |
- Ціна: 179 ₴
