Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн Intex прямокутний із надувним дном 166х100х28см.
Басейн призначений для дітей віком від 2 років. Басейн зроблений із міцного вінілу, має надувне дно.
Завдяки зручності та легкості транспортування, басейн можна взяти із собою в подорож.
Діти почуваються в цьому басейні, краще, ніж у затишній домашній ванні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 90 л |
| Довжина | 166 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 25 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 789 ₴

