Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У такому
басейні дорослі можуть купатися разом із дітьми.
Широкі стінки басейну дають змогу зручно на них спертися й розслабитися в теплій воді.
Характеристики товару
Дітям від 6 років. Басейн із вінілу, товщина 0.32 мм
3 повітряні камери, кожна з комбінованим клапаном
Параметри
Клапан для зливання води
Ремонтний комплект
Довжина, см 305
Висота, см 56
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 1050 л |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота | 56 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 889 ₴


