
Дитячий надувний басейн 203х152х48 см "Сімейний" 540 л, від 3 років
1 659 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57180
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей
просторий басейн INTEX 57180 для сімейного відпочинку складається з двох незалежних повітряних камер, кожна з яких має подвійний клапан для надування та випускання повітря.
У дні басейну є зручний клапан для швидкого зливання води
Розміри, см: 203х152х48
Об'єм, л (80% наповнення): 540
Висота борту 48 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 540 л |
| Довжина | 203 см |
| Ширина | 152 см |
| Висота | 48 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 659 ₴
