Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний прямокутний басейн Intex являє собою чудове місце для відпочинку всієї сім'ї в спекотливу, суху, літню погоду. Він зручний у використанні,данчи басейн один раз — Ви зможете користуватися ним весь сезон, зрідка змінюючи воду. Що робити теж легко — є спеціальний клапан для зливання. У ньому можуть купатися кілька дітей і дорослих одночасно
Для дітей від 6 років
Розмір 305х183х56 см
Об'єм, л (80% наповнення): 999л
Висота борту 56 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 999 л |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота | 56 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 059 ₴
