Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Довжина — 175 см
Ширина — 175 см
Висота — 135 см
Вес- 12кг
Від 2 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 12 кг |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 5 329 ₴
