Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Банка керамічна у формі Гарбуза 1000мл, колір - помаранчевий
16*16*13см. 1000мл
Продається гуртом та в роздріб по всій Україні
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Банка |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Помаранчевий |
| Об`єм | 1000 л |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 130 мм |
| Стан | Нове |
| Тематика виробу | Універсальні |
- Ціна: 459 ₴
