
Троянда на стеблі Н68см рожева
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 824-198
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Троянда на стеблі Н68см рожева
Розміри - Н68см, квітка d8см
Продається гуртом із доставкою в Україні
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Загальна довжина рослини | 68 см |
| Діаметр квітки | 8 см |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Гілка |
| Висота | 680 мм |
| Матеріал | Комбінований |
- Ціна: 149 ₴