
Гілка ( 5 квіток ) Соняшника 72 см
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 713-080
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гілка ( 5 квіток ) Соняшника 72 см
Розмір - 72см, квітка D11см
Продається гуртом із доставкою в Україні
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Загальна довжина рослини | 72 см |
| Діаметр квітки | 11 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип | Гілка |
| Висота | 720 мм |
| Матеріал | Комбінований |
- Ціна: 149 ₴