Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гілка ( 2 бутони ) Півонії 75см, колір - рожевий
Розмір - 75см, квітка D16см,6см
Продається гуртом із доставкою в Україні
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Загальна довжина рослини | 75 см |
| Діаметр квітки | 16 см |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Гілка |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал | Комбінований |
- Ціна: 149 ₴
