
Ранункулюс Deluxe Н52см лаймовий
129 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 824-127
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ранункулюс Deluxe Н52см лаймовий
Розміри - 52см, цветок d8см
Продається гуртом із доставкою в Україні
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Загальна довжина рослини | 52 см |
| Діаметр квітки | 8 см |
| Розташування квітів | На гілці |
| Колір | Салатний |
| Тип | Гілка |
| Висота | 520 мм |
| Матеріал | Комбінований |
- Ціна: 129 ₴