Кошик
2786 відгуків

Кольорові олівці, фломастери, фарби, палітра, пензлі художні.

Олівці улюблені дітьми, необхідні дорослим, важливі для професіоналів. Незважаючи на велику кількість різнокольорових фломастерів, вони як і раніше популярні. На відміну від фломастерів, при малюванні кольоровими олівцями дитині доводиться застосовувати різну ступінь натиску, а це тренує моторику рук, ними можна передавати різні відтінки і насиченість кольору, малюнок не проступає на іншу сторону листа. Прості графітові варіанти стираються гумкою, а значить, можуть застосовуватися там, де незастосовні ручки, наприклад, для позначок у книгах. А художників-графіків і всім, хто займається кресленнями та ескізами, без них не обійтися. При виборі графітових олівців, слід враховувати показник їх твердості – для малюнків підходять більш м'які грифелі для креслень – середні і тверді. Ми реалізуємо високоякісні олівці різних видів недорого.

Олівці

Олівець – спеціальний інструмент у вигляді стрижня. який виготовляється із вугілля, графітного стрижня або сухої фарби. У перекладі з тюркської мови означає - чорний камінь. Як правило, олівці застосовуються для малювання ескізів, написання текстів або креслення. Переважно стрижень олівець обрамлений дерев'яною основою, яка допомагає уникнути ламкості.

Види олівців

Відрізнити прості олівці можна за твердістю грифеля, які вказані на підставі олівця і починають своє позначення з В або Т  м'який або твердий. Також є поняття тонкощі олівці, які позначається буквою F. В США існує виняток у якому твердість позначається числами. Олівці бувають кольорові, акварельні, пастельні і прості одноколірні. Прості олівці ще називають графітними від того, що в ньому графітний грифель і пише він сірим кольором з можливими різними відтінками залежно від твердості або м'якості графіту. перед застосуванням олівця слід заточити (зняти дерев'яну оправу навколо грифеля). Також існує багаторазові олівці, які обрамлені в металеву оправу зі змінним грифелем.

Таблиця твердості олівців: 9H, 8H, 7Н, 6Н, 5Н, 4Н, 3Н, 2Н, Н, F, НВ, В, 2В, 3В, 4В, 5В, 6В, 7В, 8В, 9В, 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner